Završna konferencija projekta “Erdutska kula – izrada projektne dokumentacije za potrebe obnove kulturne baštine na području općine Erdut”

02.02.2023. godine u prostorijama Women Business HUB- Poduzetničko razvojni centar Općine Erdut lokalna razvojna agencija doo održana je završna konferencija projekta “Erdutska kula – izrada projektne dokumentacije za potrebe obnove kulturne baštine na području općine Erdut”, KK.06.1.1.02.0005.
Projekt je sufinanciran od strane Europske unije iz Europskog fonda za regionalni razvoj.
Ukupna vrijednost projekta je 1.130.184,81 kn, a iznos bespovratnih sredstava je 960.657,08 kn.
Nositelj je Općina Erdut, a partner na projektu je Turistička zajednica Općine Erdut dok je projektni prijedlog izradio Poduzetnički centar Erdut.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj